11.Odpowiedni czas i odpowiednie miejsce

Posted on

Czy miałeś kiedyś wrażenie że jesteś w nieodopowiednim miejscu i z nieodpowiednimi ludźmi?

Ja miałem tak setki razy, i za każdym razem zastanawiałem się „co ja tu robię?

 

A czy miałeś sytuację że byłeś w miejscu w którym czułeś się jak ryba, takie miejsce w którym od razu wiedziałeś , że ci ludzie to są dokładnie ci z którymi teraz powinienieś być tu i teraz.

Oczywiście ta druga opcja zdarza się trochę rzadziej. 🙂 Ale jednak gdy się trafi taka okazja to korzystasz z niej na całego.


 

Zgodzisz się ze mną że czasami jedna osoba może wywrócić twoje życie całkowicie do góry nogami, i nie ma znaczenia czy jest to wspaniała kobieta, czy niesamowita osoba z ogromną energią, taką energią którą aż od razu widać, i im dłużej przyglądasz się tej osobię i jej zachowaniu, tym bardziej przechodzi na ciebie ta energią, jak jakiś Wirus 🙂

A to wszystko dzieje się w podświadomości i nawet nie masz o tym pojęcia.

 

Jeśli jesteś nastawiony na sukces to zapewne wiesz o tym że wizualizując sobię swój cel i to jak będzie wyglądać twoje życie Idealne lub można to nazwać „Spełniony Cel” , nie masz wątpliwości że on się spełni w 100%.

Jednak największa zabawa jest w jaki sposób on się spełni, i czasami możesz mieć chwile zwątpienia zastanawiając się „czy to na pewno się spełni? A jeśli nie to co?…” takie chwile w niektóre dni mogą przyprawić o sporego doła… Ale w momencie gdy przytrafia ci się sytuacją w której wiesz „TAK TO JEST TO..” i wiesz że idziesz dalej, że jesteś już bliżej, wtedy myśli które miałeś wczesniej wiele razy znikają w niepamięć i już nie wracają, bo wystarczy tylko przejść ten kluczowy moment który upewni cię w przekonaniach że jesteś na właściwej drodze.

Zgodzisz się ze mną że czasami jedna osoba, czy to wspaniała kobieta, czy też osoba naładowana niesamowitą energią, potrafi zmienić całkowicie twoje nastawienie, i w jednej chwili potrafi w twojej podświadomości poukładac ci wszystko… A wtedy już z automatu wiesz co robić i po prostu to robisz ..

Wyobraź sobię, jeśli układasz w myślach swoją wizję, otrzymujesz szereg okazji do tego aby zrealizować swoją wizję, wiele z nich po prostu lekceważysz bo nie jesteś na to gotowy albo masz nie wystarczająco dużo odwagi aby się przełamać, jednak los nie przestanie próbować pchać cię do przodu, jeśli ty sam się nie poddasz. Los się podda gdy ty się poddasz.

Dopóki próbujesz , będą się działy niezwykłe rzeczy, będą się działy po to abyś ty mógł to wykorzystać na swoją korzyść.

 

Czasami po prostu będziesz w odpowiednim miejscu, o odpowiednim czasie i z odpowiednimi ludźmi, tak z ludźmi to jest tutaj najważniejsze !

To ludzie wszystko tworzą i oni kreują cały świat i to z nimi można dokonywać cuda w każdym miejscu i o każdej porze.

 

Pamiętaj aby nie poddawać się , jeśli potrzebujesz pomocy , szukaj jej !

Jeśli okazja przyjdzie do ciebie to wykorzystuj ją , nie ważne w jakim stanie finansowym jesteś, i ile masz problemów w danej sytuacji, oraz jak duże są te problemy.

 

Okazja nie zna pojęcia zły czas. Przychodzi nagle i nie ma znaczenia ile masz na głowię , musisz zrobić wszystko aby wyciągnąć z niej 100% !!

 

Jeśli chciałbyś poznać wspaniałych ludzi, napisz do mnie osobiście z >Tej strony<. (w ‚TEMAT’ wpisz „Event”)

To może być szansa dla ciebie aby rozwinąć twój biznes lub poznać osoby którę pomogą ci zrealizować twoję cele,pomysły, lub otworzą ci nowe furtki do realizacji twojego projektu. 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *