FutureNet

 

futurenet

 

 

 

 

 

 


FutureAdPro: jak zacząć i jak zarabiać w tym programie?

FutureAdPro to jeden z tych programów revshare, do których… na początku nie byłem przekonany.

Powodem było to że wydawało mi się że FutureNet stara się zrobić Kopie Facebooka, pierwsza myśl „Jak oni sobię to wyobrażają?” usłyszałem że FutureNet płaci za aktywność, chwila zastanowienia i w sumie niezły pomysł pod warunkiem że robiłby to Facebook bo mnóstwo czasu tam spędzamy, rozejrzałem się po platformie FutureNet i sam Portal społecznościowy Wyglądał Dość Mizernie w porównaniu do Facebooka, więc nie uznałem tego portalu jako wartego uwagi, samym rozmieszczeniem przypominał Facebooka ale wiele mu brakowało do niego, więc nie podchodziłem poważnie do tej platformy, ale z czasem FutureNet zaczął się rozwijać, co nowe konferencje to nowe pomysły.

I w tej chwili dzięki innowacyjnym ludziom którzy prowadzą FutureNet jestem niemalże przekonany że w przyszłości osiągną swój cel i w pewnym momencie wprowadzą aktualizację taką którą przybliży ich znacznie do Facebooka , i to może być tylko kwestią czasu, ponieważ założyciele mają mnóstwo pomysłów które cały czas starają się wprowadzać w życie i rozrasta się ich firma i to widać ! I Wiecie Co – Chcę w tym uczestniczyć widzę tutaj ogromny potencjał , dlatego ufam tym ludziom i jestem jak najbardziej za rozwojem FutureNet i chcę w tym uczestniczyć .

Zapraszam również wszystkich do dołączenia gdzie rodzi się coś wielkiego.

Tu artykuł który Polska Gazeta opisuje FutureNet to coś oznacza, tyle RevSharów było do tej pory jeszcze nigdy o żadnym nie pisali 🙂

Dziennik Gazeta Prawna: http://serwisy.gazetaprawna.pl/jakosc-roku/artykuly/971504,postaw-na-futurenet.html

Dzisiaj działam w FutureAdPro i widząc jego potencjał staram się coraz bardziej do niego przekonywać i wkładać więcej pracy i energię właśnie w ten program i wybić go na wyższy poziom bo wiem że on długo będzie działał i wiele korzyści może mi dać jak również i tobie.


Kto stoi za FutureAdpro?

Właścicielami są Roman Ziemian, oraz Stephan Morgenstern, a CEO – Mateusz Głowicki.

Firma ma siedzibę we Wrocławiu i można do niej podejść w dowolnym momencie (ul. Ułańska 5), aczkolwiek sam operator platformy  futurenet zarejestrowany jest na wyspach Marshala, z tego co można wyczytać bezpośrednio na stronie FutureAdpro.

Niżej do posłuchania wywiad z Romanem Ziemianem (o programie, działaniu, użytkownikach, planach):

Roman Ziemian

W/w wywiad jest z marca 2016, teraz już omawiany na nim Revshare FutureAdPro działa, wypłaca i pozwala użytkownikom zarabiać na paczkach reklamowych i efektywnie promować w nich swoje strony internetowe, czy inne biznesy. Plus ma wprowadzone opcje, które właściciel na wywiadzie zapowiadał.


Jak zarabiać w FutureAdPro?

Tutaj, tak jak w klasycznym revshare zarabiamy na paczkach reklamowych (adpackach).

Koszt paczki: 50 $ (zawiera 1000 wyświetleń naszej reklamy)

Naliczenia: 1% dziennie (czyli 0,5 $)

Czas pracy paczki: około 120 dni

Po evencie Futurenet we Wrocławiu wprowadzono też możliwość kupowania adpacków reklamowych za 10 $.Procentowo wypracowują tyle samo, natomiast pracują wolniej niż adpacki za 50$. 80% prędkości (czasowo) dużego adpacka.

Warunek otrzymania naliczeń: obejrzenie raz na 24 godziny 10 reklam znajdujących się w programie.

 

Zysk: 20%  (czyli adpack za 50$ zamyka się po wypracowaniu 60 $)
Maximum adpacków za 50$: 1000

Dużym plusem jest polski panel językowy, ale program jest wielojęzyczny i jednym przyciskiem można zmienić język obsługi na angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, węgierski, duński, czeski, włoski, turecki czy ukraiński, co również sprawia, że jest przygotowany na użytkowników praktycznie z całego świata.


Płatności w Futureadpro

Adpack reklamowy można kupić wykorzystując jedną z wielu opcji płatności:

platnosci futureadpro

Mamy tu m.in popularny Bitcoin, ale i dotpay, czyli szybkie płatności internetowe przelewem z konta (bardzo wygodne), procesory jak Payza, czy STP, i inne. OD niedawna można również dokonywać wypłat bezpośrednio na giełdę kryptowalut – Bitbay.

Ważne: z każdej wypłaty 5% przeznaczane jest również na matrycę w Futurenet, która wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

Balans główny: tu gromadzi się 95% zysków z naliczeń
Pozostałe 5 % odkładane jest na tzw. Konto reklamowe, z którego można zakupić reklamę, lub opłacić abonament uprawniający do otrzymywania wyższych prowizji z poleconych i zakupu większej ilości paczek.

Wspominane abonamenty:

abonamenty futureadpro

System prowizyjny jak wyżej: zależny od posiadanego abonamentu.

Na koncie bezpłatnym (max 50 paczek) prowizja z zakupów poleconych z 1 poziomu wynosi 3%, a im wyższy abonament opłacamy, tym prowizja jest wyższa, do max 8% za zakupy osób z pierwszego poziomu.

Prowizje z pozostałych 4 poziomów nie obejmują konta darmowego, więc żeby je otrzymywać należy opłacić odpowiedni abonament (tabelka)


Jak zacząć w Futureadpro?

Wystarczy zarejestrować konto (bezpłatnie), tutaj link do rejestracji w FutureAdPro.

Można mieć tylko 1 konto na 1 gospodarstwo domowe, próba łamania tej zasady doprowadzi do skasowania wszystkich nieregulaminowo utworzonych kont

Krok kolejny to weryfikacja konta w swoim profilu (przesłanie zdjęcia dokumentu potwierdzającego tożsamość i adres),  i wreszcie decyzja jakie adpacki reklamowe chcemy kupić, a następnie opłacenie ich i ustawienie do nich reklamy.

Ważne: reklama w Futureadpro jest targetowana, można tutaj dokładnie sprecyzować do jakich osób ma dotrzeć (ze względu kraj zamieszkania, wiek, płeć i język).

Po rejestracji w Futureadpro z tego linka możesz również liczyć na moją pomoc w programie.


Aktualizacje:

Aktualizacja 26.08.2016 – Można już dokonywać wypłat z Futureadpro bezpośrednio na giełdę kryptowalut BitBay.net .

Dobra wiadomość dla tych, którzy szybko chcą zamienić wypłacone BTC na walutę realną, wybrać je na konto, lub w bankomacie. w BitBay można do tego zamówić „kartę bankomatową”

 

Aktualizacja 19.10.2016 -W Gazecie Revshare pojawił się ciekawy wywiad z właściciele FAP i FN (Roman Ziemian).

Warto przeczytać: http://gazetarevshare.pl/firmy-revshare/potezny-futurenet-wywiad-wlascicielem-wspoltworca/ .

 

Aktualizacja 29.10.2016 -Po evencie Futurenet we Wrocławiu wprowadzono możliwość kupowania adpacków reklamowych za 10 $. Procentowo wypracowują tyle samo, natomiast pracują wolniej niż adpacki za 50$. 80% prędkości (czasowo) dużego adpacka.


Dołącz