O mnie


Gdy Zaczynałem Moją Karierę W Biznesie, To…

… Nie udało mi się osiągnąć sukcesu, upadłem na ziemie prosto na twarz i podniosłem się i otrzepałem z pyłu i kontynuowałem swoją drogę  zacząłem wtedy w innym typie biznesu , przeszedłem na E-Biznes i zastanawiałem się nad tym, jak mogę poprawić swoją kondycję finansową. Jednak nie będę opowiadać Ci bajek w stylu, że zbankrutowałem, miałem ogromne długi czy, że z trudem wiązałem koniec z końcem… bo tak nie było.

Faktem jednak jest, że pracowałem w fabryce, byłem zmęczony i zarabiałem zbyt mało. Przerażał mnie fakt takiego życia, więc zacząłem szukać innych rozwiązań…

 

Pewnego dnia w moje ręce wpadła książka Roberta Kyiosaki pt. „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”, która całkowicie zmieniła mój sposób myślenia oraz całe moje przyszłe życie.

Dzięki temu zacząłem szukać innej drogi, czegoś poza etatem, co może zagwarantować mi stabilny i pasywny dochód. Przyznam, że nie było łatwo, ale stopniowo, małymi krokami zacząłem odkrywać świat Internetu…

 


Okazało się, że mogę pracować gdzie tylko chce: w domu na kanapie, na plaży, w samochodzie… wszędzie tam, gdzie miałem dostęp do laptopa i łącza internetowego.

Co prawda, nie wiedziałem jeszcze jak się za to wszystko zabrać i minęło jeszcze sporo czasu zanim złamałem kod i zacząłem czerpać zyski, ale i tak zapowiadało się to fantastycznie.

Od tej chwili każdego dnia studiowałem tysiące nowych materiałów i zacząłem się uczyć od prawdziwych ekspertów: przeczytałem setki książek, przerobiłem dziesiątki szkoleń zarówno tych odpłatnych, jak i darmowych.

W Internecie jest naprawdę sporo okazji do zarobienia pieniędzy – ofert naprawdę nie brakuje i mam wrażenie, że chyba każdy próbuje sprzedać mi swój super sposób na zarabianie pieniędzy.

Dokładnie Cię Rozumiem…

… Jeśli jesteś trochę zagubiony patrząc na bilans przychodów i wydatków w swoim E-Biznesie.

Od 2014 roku wydałem kilkanaście tysięcy funtów na przeróżne szkolenia i oferty biznesowe. Przyłączyłem się praktycznie do każdego biznesu, którego oferta wydawała mi się atrakcyjna… co prawda z większości nic nie wyszło, ale dzięki temu zdobyłem dużo doświadczenia.

Popełniłem po drodze również masę błędów...

Był czas że byłem Zmęczony I Sfrustrowany i miałem ochotę zostawić to i zrobić coś innego , Ale Czułem, Że Przełom Jest Naprawdę Blisko…

Nagle, zacząłem otrzymywać na maila powiadomienia o naliczonej prowizji za produkty partnerskie, które wtedy sprzedawałem. Szkoda, że nie widziałeś mojej miny, gdy po wysłaniu tylko jednego maila (do około 30 osób) zarobiłem moje pierwsze pieniądze w Internecie.

Nie była to oczywiście powalająca suma (520 zł) i na pewno nie wystarczało to na zaspokojenie wszystkich potrzeb, ale okazało się, że jestem na dobrej drodze. Zauważyłem, że w Internecie faktycznie można zarabiać prawdziwe pieniądze.

Oczywiście nie zacząłem zarabiać z dnia na dzień. Ale z czasem odkryłem sekret zarabiania przez Internet za pomocą laptopa i dostępu do łącza internetowego.

Wszystko bazuje na tzw. duplikacji –> gdy pomogę zarobić Tobie, to również i ja na tym zarabiam.

Jest to naprawdę idealny model biznesowy – Ja zacznę zarabiać wówczas, gdy TY będziesz zarabiać! Pomagamy sobie nawzajem.

I właśnie o to tutaj chodzi – chcę pomóc Ci zarabiać w Internecie.

Kiedy zapiszesz się na TEJ STRONIE, to otrzymasz w pełni zautomatyzowany System do budowy własnego Biznesu Online.

Będziesz mógł pracować w domu, na wakacjach, w parku lub gdzie tylko zechcesz – wszystko czego Ci potrzeba to komputer + łącze internetowe + trochę wiedzy jak to zrobić.