O mnie

Moja Historia:

Gdy dzisiaj to wspominam... To się zastanawiam "Jak ja do tego wszystkiego doszedłem?"

To była bardzo długa i ciężka droga... Droga którą tylko ja Sam widziałem i nikt inny.

Czytając to nie wiem czy zdajesz sobię sprawę ilu wyżeczeń kosztuje podjęcie ryzyka i podążanie za własną intuicją.

Nie było mi łatwo podjąć działanie i zrobić cokolwiek w kierunku rozwijania swojej kariery,gdyż jestem mocnym introwertykiem i osobą która raczej ma problem z kontaktami z ludźmi a wszelkie odchyłki od swojego towarzystwa obarczają mnie o myśli "czy coś zrobiłem źle?".

Więc długi czas zajęło mi uświadomienie sobie faktu że moja droga będzie mnie kosztowała odseparowania się od obecnego towarzystwa zanim znajdę się w środowisku ludzi skupiających się na rozwój. 

To się nie dzieje z dnia na dzień, zanim jeszcze zacząłem się rozwijać pracowałem na Etacie w niskozarobkowej pracy.

Myślenie przedsiębiorcy przejawiało się już od najmłodszych lat, zawsze myślałem o wszystkim inaczej niż większość równieśników, przez co ciężko było mi złapać jakiś kontakt z otoczeniem ale udawało się lecz zawsze w głębi czułem nie zrozumienie wśród innych, mój sposób myślenia odbiegał od wszelkich schematów, tam gdzie ktoś widział Cytryne, Ja widziałem Lemoniadę którą można sprzedać spragnionym Robotnikom.

Jeszcze wtedy nie potrafiłem tego wykorzystać,schemat myśleniowy został do dzisiaj, i rozwija się coraz bardziej każdego dnia,

Na dzień dzisiejszy dzięki rozwojowi, więc gdzie idą i jak wykorzystywać swoje mocne strony i w jaki sposób pogodzić się ze swoimi słabymi stronami i znajdywać rozwiązania do uzupełniania ich w alternatywnych sposobach.

Mój rozwój albo raczej kariera zaczęła się w chwili gdy w moje ręce trafiła pierwsza książką którą z ogromnym zaciekawieniem czytałem, i nie zaskoczę cię tutaj raczej jaka to książka była bo w przypadku wielu osób ta właśnie książka otworzyła im oczy na nowe horyzonty,lecz jeśli nie słyszałeś o niej to koniecznie przeczytaj ją: Robert Kiyosaki "Bogaty ojciec,Biedny Ojciec".

Dostałem ją od siostry i po przeczytaniu wszystko się zmieniło... Gdy ją czytałem zacząłem łączyć puzzle ze swojej głowy, byłem ślepy a teraz doznałem oświecenia... Większość rzeczy które były zawarte w książce już kiedyś wiedziałem że tak jest , ale po jej przeczytaniu dowiedziałem sie najważniejszego "Dlaczego" , dowiedziałem się Dlaczego Tak jest, najbardziej poruszyło mnie to że znalazłem kogoś kto myśli podobnie do mnie, w tej książce dostrzegłem drugą osobę na świecie która myśli podobnie do mnie..

 

Co było świetną informacją dla mnie.Dzięki tej książce nawarstwiły mi się nowe pytania i jeszcze większa ciekawość. Rady które zostały zawarte w ksiązce były dla mnie wystarczające aby obrać jakikolwiek Tor w dążeniu do celu, nie było to ważne gdzie to prowadzi i w jaki sposób ale najważniejsze było aby zrobić co kolwiek i tak też zrobiłem.

Pierwsze moje działania zaczynałem w Biznesie typu MLM, w różnych firmach i Polskich i Angielskich i Amerykańskich próbowałem swoich sił, i były to świetne lekcje dla mnie, pomimo tego że nie osiągnąłem tam Ogromnego sukcesu, to był to dla mnie duży sukces, poznałem mnóstwo ludzi, rozwinąłem swoje kontakty,zwiedziłem wiele ciekawych miejsc,byłem na wielu szkoleniach i treningach, poznałem różne kultury oraz różne środowiska społeczne, dowiedziałem się różnych schematów myślowych ludzi w różnych kulturach i zaznałem tego jak wygląda Biznes, wszędzie było czuć pieniądze nawet tam gdzie ich nie było można było odczuć klimat atmosfere ludzi którzy są do poświęceń na rzecz sukcesu.

Najlepsze jednak doświadczenie było dla mnie to że gdziekolwiek się nie pojawiłem i w jakimkolwiek biznesie nie uczestniczyłem, to moja otwartość na rozwój,pozytywne nastawienie do ludzi oraz bezkrytyczność , otwierała mi Furtki to wielu ekscytujących przeżyć/biznesu/współpracy, samo to wystarczyło aby po prostu płynąć z prądem rzeki.

Jeśli miałbym dać tylko jedną radę która prowadzi do rozwoju, to właśnie tą

"Bądź otwarty na wszystko , na wszystkie doświadczenia i nic nigdy nie krytykuj" , nigdy nie wiesz kto jakimi pobudkami się kieruje i aby czasami kogoś zrozumieć trzeba by się postawić w jego sytuacji co nie każdemu przychodzi łatwo, a wystarczy być wyrozumiałym dla każdego.