Michal Makarewicz

Odkąd ukończyłem szkołę średnią, zawsze chciałem zajmować się przedsiębiorczością lub robić coś interesującego co ma większy wpływ na ludzkie życie, dlatego przez większość swojego doświadczenia rozwijałem swoje umiejętności i starałem się znaleźć coś co bardzo mi się spodoba. Pomimo tego że ukończyłem Technikum Informatyczne w którym, miałem zajęcia z programowania i chciałem się go nauczyć, moi nauczyciele zniechęcili mnie i wydawało mi się że nie nadaje się do tego. Jednak gdy zacząłem uczyć się sam, okazało się że bardzo łatwo przyswajam całą wiedze i intuicyjnie rozumiem zagadnienia z którymi nigdy nie miałem nic wspólnego. Swoje zainteresowania zawsze kierowałem ku Automatycznym rozwiązanią, tak jak np. przy prowadzeniu sklepów internetowych zawsze fascynowały mnie oprogramowania które umożliwiały automatyczne operowanie tych sklepów, jednak masa problemów na rynku nigdy nie pozwoliła mi na zbudowaniu ogromnego imperium które by generowało multimilionowo zyski 🙂 Ale poznałem branże E-Commerce z bliska i potrafie zbudować sklep który generuje zyski.

Dropshipping

Ten model biznesu najbardziej mi przypadł do gustu, ze wszystkich działalności którymi się zajmowałem. Prowadziłem przez kilka lat kilka sklepów na Ebay’u opartych o model Dropshippingu, ze względu na dostepną automatyzacje i wiele rozwiązań usprawniających cały biznes. Natomiast dzięki temu doświadczeniu dostrzegam wiele problemów z którymi zmagają się sklepy E-commerce, przez co bardzo często skutkuje na jakość usługi oferowanej przez te sklepy.

Shopify

Po uzyskanym sukcesie na Dropshippingu, próbowałem rozwinąć sklep używając platformy Shopify. Moje doświadczenie daje mi możliwość stworzenia sklepu online od zera na platformie Shopify razem z produktem i całym technicznym zapleczem, jednak nie jestem odpowiednią osobą do zarządzania Marketingu dlatego pomimo doskonałego sklepu i całej automatyzacji bez pomocy, nie jestem w stanie rozwinąć działalności bazując tylko na swoich umiejętnościach. Marketing przy prowadzeniu takiej działalności jest zawsze najważniejszy i najbardziej kosztowny.

Web developing

W swoim doświadczeniu mam na koncie strony tworzone na zlecenie. Stawiam zawsze na przejrzystość i prostote, dlatego strony które tworze są łatwe w odnalezieniu się przez zwykłego użytkownika i zawsze dostaje pozytywne opinie na temat tworzonego interfejsu na nich.

Biznes MLM

Pierwszą styczność z biznesem miałem dzięki Multi level Marketing, chociaż ten rodzaj biznesu był nieprzystosowany do mojej osobowości to zawdzięczam mu wiele poznanych kontaktów i doświadczenia nabytego przy prowadzeniu grupy oraz licznych przeprowadzanych rozmów z ludźmi. To doświadczenie otworzyło mnie lepiej na przedsiębiorczy świat, lepsza organizacje i nawiązywanie kontaktów, osiągałem klęski oraz sukcesy mniejsze i większe. Ostatecznie zdecydowałem że ten rodzaj biznesu to nie jest moja branża, lecz bardzo cenie zdobyte doświadczenie z wielu poznanych biznesów MLM.

Tworzenie Video

Kiedy zaczyna coś działać i przynosi zyski, ludzie zaczynają się interesować, dzięki temu zacząłem tworzyć poradniki Video dla grupy ludzi którzy byli zainteresowani moimi działaniami. Potrafię nagrywać, dostosować otoczenie odpowiednie i złapać idealny kadr, montowanie również nie sprawia mi problemów i wiele materiału przetworzyłem na cenny kontent dla odbiorców.

Social Media

Poprzez MLM do zarządzania Social Mediami. To właśnie dzięki biznesoom internetowym, MLM, zacząłem uczyć się zarządzania Social Mediami i tym co przyciąga uwagę. Własne Social Media udało mi się zbudować i przyciągać uwagę wielu zainteresowanych osób, wiem co jest ważne aby profil wyglądał interesująco i w jaki sposób tworzyć posty aby zainteresować widownie, do doświadczenie jest bardzo cenne przy kampaniach marketingowych. Moje doświadczenie klasyfikuje jako podstawowe lub średniozaawansowane, ale jest to dodatkowa umiejętność która może być przydatna, biorąc pod uwagę jak ważne teraz są Social Media w naszym świecie.

Automatyzacja Discorda

Discord to miejsce spotkań społeczności która dzieli się informacjami na wspólne tematy na danym serwerze, bardzo interesuje mnie automatyzacja na Discordzie i uważam że to genialne rozwiązanie aby uporządkować kanały oraz informacje które się pojawiają na tej platformie, dlatego zajamowałem się automatyzacją na własnych serwerach Discorda i nie sprawia mi to najmniejszych trudności.

Aplikacje desktopowe

Moim największym zainteresowaniem jest programowanie, zwłaszcza Python jest moim ulubionym językiem do tworzenia aplikacji i bardzo chętnie go używam do programów. Aplikacje które do tej pory stworzyłem wykazują wysoką stabilność i bezproblemowe funkcjonowanie oraz łatwość w Aktualizacji starego kodu. Moje portfolio można sprawdzić w zakładce Doświadczenie.

Edycja grafiki

Nie jest to moja mocna strona, ale umiejętność stworzenia grafiki była wymagana przy tworzeniu materiałów edukacyjnych, kursów, lub wielu innych rzeczy które potrzebują grafiki. Dlatego posiadam podstawowe umiejętności o przerabianiu Grafik oraz uwydatnianiu szczegółów, tak aby pasowały do wyglądu i wychodzi mi to całkiem dobrze.

Kursy kryptowalutowe

Jedno z moich największych dzieł nad którym spędziłem ogromną ilość czasu. Kryptowalutami interesuje się od wielu lat i uważam że może być kluczowym czynnikiem w przyszłości, dlatego chciałem dowiedzieć sie jak najwięcej na jej temat, a gdy to zrobiłem to zainteresowałem innych i postanowiłem stworzyć zestaw kursów które mogą edukować społeczność która potrzebuje wiedzy na ten temat.
Kursy są dostępne na platformie Elevate Pass oficjalnie w języku angielskim.