Michal Makarewicz

Moje projekty Python

Obecnie zajmuje się programowaniem głównie w języku Python, oto moja ogólnodostępna biblioteka moich projektów nad którymi pracowałem.
(część moich projektów jest ukryta, dostępna tylko do moich potrzeb, dlatego galeria przedstawia część mojego portfolio)

Instamation v2.7 - Instagram Bot
Generator Product List - Creator CSV
Ebay reset product listing ID - Reset EbayID
Program loguje się na konto Instagrama i przegląda #Hashtagi lajkując każdego który nie jest polajkowany na zalogowanym koncie, w drugiej wersji aplikacji dodana została opcja pozostawienia komentarza pod lajkowanymi postami.
Program w konsoli, aplikacja przetwarza dane z plików File Exchange pobranych z Ebaya oraz porównuje z obecnym plikiem zawierającym listę produktów i przygotowuje kilka różnych formatów plików dla różnych aplikacji do Dropshippingu, które wymagają listę produktów z Excell/CSV.
Program porównujący pliki z product list do posiadanych listingów i wyrzuca niepotrzebne pozycje które nie są już dostępne na Ebay. – Program uzupełniał problematyczność działania aplikacji które gromadziły produkty w pliku Excell ale nigdy ich nie usuwały, program usuwa niepotrzebne pozycje.
Tibia Runes Calculator - v1.0
Tibia Online Checker - v1.1
Password Protector v1.0
Program który obliczał zysk oraz waste przy tworzeniu magicznych run z gry Tibia, kalkulator pomagający szybko obliczyć co najbardziej jest opłacalne.
Program do gry Tibia, który sprawdza kiedy dany gracz zaloguje się lub wyloguje z/do gry i uruchamia alarm, który powiadamia o tym. Program używa bibliotek Selenium i sprawdza dostępność na stronie głównej tibia.com w tle.
Aplikacja która pozwala zaszyfrować/zabezpieczyć plik TXT, w którym można bezpiecznie przechowywać hasła lub wraźliwe dane dla użytkownika. Program zabezpieczony pinem, który również jest zaszyfrowany w aplikacji i nie możliwy do odczytania. Program używa generowane szyfru który można zmienić w każdej chwili.
Astro Loader v1.0 - IKEA plugin app

Program który przyspiesza proces wydawania ładunków w Booking Office-IKEA, program korzystając z bibliotek pyautogui, przeprowadza dość długi proces wydawania ładunku, wypełniając wszystkie dane w cyfrowym procesie w IKEA. Program służy jako wtyczka/plugin do Astro który zarządza procesem wydawania ładunków.

Moje portfolio: